Automobil je jeho vášeň

Váš manžel žije vylepšováním svého automobilu. Anebo přesně řečeno vylepšováním vašeho společného automobilu, protože je pravda, že jste jej kupovali za vaše společné úspory, nicméně je také pravda, že kdyby to bylo na vás, tak byste se bez něj v životě obešla, nicméně vám bylo jasné, že váš muž by to psychicky neunesl, kdyby měl cestovat […]

Flyboarding

Váš manžel žije vylepšováním svého automobilu. Anebo přesně řečeno vylepšováním vašeho společného automobilu, protože je pravda, že jste jej kupovali za vaše společné úspory, nicméně je také pravda, že kdyby to bylo na vás, tak byste se bez něj v životě obešla, nicméně vám bylo jasné, že váš muž by to psychicky neunesl, kdyby měl cestovat veřejnou hromadnou dopravou. A tak i přesto, že už jste oba dva starší a vlastně ani nikam moc nejezdíte, tak on to auto neustále něčím vylepšuje. Zkrátka je to takové jeho hobby.

Stále další doplňky

Třeba když jste ho kupovali, tak trval na to, že rozhodně musí mít kouli. Vám to tedy přišlo jako hloupost, protože nic převážet nepotřebujete, ale váš manžel tvrdil, že vaše děti budou brzy stavět vlastní dům a že jim tak bude moci vozit na stavbu materiál. Tak jste k tomu svolila. No a nyní se vám snaží namluvit, že si nutně musíte pořídit i nosič kol na tažné zařízení na kouli. A to prý proto, že vaši vnukové rádi jezdí na bicyklech, a že když se jim bude dařit, tak je bude vozit spolu s jejich bicykly na různé soutěže. Tak to už opravdu nevíte, co mu na tu jeho zdánlivou dobrotivost máte odpovědět.