Bezstarostná jízda v sedle

Jste nadšený fanoušek do cyklistiky? Příležitostně vyrážíte s kamarády na projížďky? Pokud si chcete splnit svou vytýčenou trasu a sjet ji bez obtíží, potřebujete dobrý trénink. Možná také máte kvalitní horské kolo, které vás bez problémů převeze přes nerovnosti na cestě. Máte však i kvalitní oblečení? Aby jízda byla nádherným zážitkem a vy si […]

Flyboarding

Jste nadšený fanoušek do cyklistiky? Příležitostně vyrážíte s kamarády na projížďky? Pokud si chcete splnit svou vytýčenou trasu a sjet ji bez obtíží, potřebujete dobrý trénink. Možná také máte kvalitní horské kolo, které vás bez problémů převeze přes nerovnosti na cestě. Máte však i kvalitní oblečení? Aby jízda byla nádherným zážitkem a vy si ji mohli dosyta vychutnat ve společnosti svých přátel, potřebujete cítit, že i vaše cyklistické oblečení vám přesně sedí a vy se můžete pohybovat v sedle jako na Tour de France.

Máte vše potřebné?

Pokud se chcete cítit jako skutečný závodník, zajisté potřebujete dres jako ze skutečné cyklistické stáje. K tomu do každého počasí bundu či kalhoty přizpůsobenou přímo na jakýkoli terén. Pro to a mnoho dalšího zavítejte do Craftu, e-shopu se sportovním oblečením.