Buďte in

Společenské šaty jsou pro ženu její vizitkou, proto výběru věnujte značnou pozornost, abyste si slavnost náležitě užily. Naše prodavačky Vám pomohou zjistit a najít, co Vám bude opravdu slušet. Vybrané kousky si můžete také vypůjčit a vyzkoušet doma, my Vám je dovezeme a zase odvezeme, takže nemusíte nikam jezdit a ztrácet čas. Bývá to […]

Společenské šaty jsou pro ženu její vizitkou, proto výběru věnujte značnou pozornost, abyste si slavnost náležitě užily. Naše prodavačky Vám pomohou zjistit a najít, co Vám bude opravdu slušet. Vybrané kousky si můžete také vypůjčit a vyzkoušet doma, my Vám je dovezeme a zase odvezeme, takže nemusíte nikam jezdit a ztrácet čas. Bývá to většinou tak, že přípravy na poslední chvíli jsou stresové a my Vás toho ušetříme.

Něco nevšedního

Společenská událost s sebou přináší otázku, co na sebe. My Vám nabízíme skutečně elegantní a nadčasové modely, speciálně navrženy a vyhotoveny pro tuto příležitost. Šaty k tanci se mohou lišit podle temperamentu tanečnice, stylu hudby a prostředí, kam se chcete vypravit. Jde-li o jinou slavnostní příležitost je nutné zvolit trochu jiný adekvátní oděv a my se těšíme, že Vás uspokojíme také.