Chcete si užít skvělou dovolenou?

Strávila jsem báječné léto, na které jen tak nezapomenu. Úžasně jsem si odpočinula, jako už dlouho ne. Mám baterie dobité minimálně do Vánoc. Letos jsme udělali výjimku a namísto klasické dovolené u moře jsme navštívili maďarské termální lázně. Kdo to nepoznal, neuvěří. Perfektní ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu se všemi službami v ceně. Vnitřní areál byl […]

Strávila jsem báječné léto, na které jen tak nezapomenu. Úžasně jsem si odpočinula, jako už dlouho ne. Mám baterie dobité minimálně do Vánoc. Letos jsme udělali výjimku a namísto klasické dovolené u moře jsme navštívili maďarské termální lázně. Kdo to nepoznal, neuvěří. Perfektní ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu se všemi službami v ceně. Vnitřní areál byl vybavený luxusním lázeňským zázemím, skvělou saunou, masážemi i ostatními wellness službami. Venkovní areál tvořilo několik rozsáhlých bazénů – plavecké, s tobogány i termální. V tom nejteplejším měla voda čtyřicet osm stupňů! Tam bych strávila věčnost.

Kvalita zážitků na ceně nezáleží!

Ale mimo tuto skvělou parádu se mi vryl do paměti ještě jeden zážitek – úžasná zmrzlina. Tak poctivou a dobrou chuť jsem ještě nepoznala. O to větší pro mne bylo překvapení, že jim ji dodává český výrobce!