Čištění odpadu u zákazníků

Provádíme realizace potrubí a čištění odpadu kvalitně, rychle a efektivně. Zakládáme si na individuálním přístupu, což je základem pro úspěšné řešení problémů u zákazníků. Pracujeme pomocí několika metod. Metoda se vybírá na místě, dle problému, jeho příčiny, a samozřejmě stavu potrubí. Různé metody jsou vhodné v různých podmínkách. Moderní metody čištění Je zapotřebí nejdříve zrevidovat […]

Flyboarding


Provádíme realizace potrubí a čištění odpadu kvalitně, rychle a efektivně. Zakládáme si na individuálním přístupu, což je základem pro úspěšné řešení problémů u zákazníků. Pracujeme pomocí několika metod. Metoda se vybírá na místě, dle problému, jeho příčiny, a samozřejmě stavu potrubí. Různé metody jsou vhodné v různých podmínkách.

Moderní metody čištění

Je zapotřebí nejdříve zrevidovat pořádně problém a jeho lokalizaci. Příčinu problému je nutno znát, a k jejímu zjištění slouží speciální kamera určená do kanalizací, která umí odhalit příčinu ucpávání a dalších problémů, které mohou v této oblasti vzniknout. čištění odpadu provádíme často za pomoci paprsku vody o vysokém tlaku. Použitá voda se recykluje pro další kolo čištění.