Cobru polykáte pravidelně a Váš milostný život nebyl nikdy lepší

Penis máte ve skvělé kondici. To se samozřejmě pozitivně podepsalo i na kvalitě Vašeho sexuálního života. Nikdy jste v posteli nepodával lepší výkony. Výdrž máte obrovskou a bez problémů zvládáte i několik čísel během jednoho dne. Najednou Vám Vaše mladší http://www.vemeste.cz/2011/04/mladsi-skolni-vek/ partnerka přestává v posteli stačit. V minulosti to bylo vždy naopak. Konečně se cítíte jako dokonalý milenec. […]

Flyboarding

Penis máte ve skvělé kondici. To se samozřejmě pozitivně podepsalo i na kvalitě Vašeho sexuálního života. Nikdy jste v posteli nepodával lepší výkony. Výdrž máte obrovskou a bez problémů zvládáte i několik čísel během jednoho dne. Najednou Vám Vaše mladší http://www.vemeste.cz/2011/04/mladsi-skolni-vek/ partnerka přestává v posteli stačit. V minulosti to bylo vždy naopak. Konečně se cítíte jako dokonalý milenec. Obrovskou radost Vám dělá i skutečnost, že se jedná o zcela přírodní produkt.

Váš penis je ve skvělé kondici

A Vy si na tuto skutečnost musíte postupně zvyknout. Ještě před měsíce jste řešil naprosto odlišné problémy. Váš penis Vás odmítal poslouchat a Vy jste zkoušel všechny možné rady a přípravky. Naštěstí jste jednoho dne narazil v pozitivních recenzích na Cobru a neváhal jste ani vteřinu. Už při prvním vyzkoušení jste byl účinkem doslova nadšený. Časem se stala Vaše erekce naprosto bezchybná. Penis máte luxusně tvrdý a pevný několik desítek minut. To se můžete hravě pustit i do náročných postelových scén, pokud máte zrovna po svém boku náruživé a atraktivní stvoření.