Dárky, které dělají radost

Je mnoho dárků, které druhým věnujete a přestože jste si dali s výběrem skutečně záležet, vybraná věc je nepotěšila natolik, jak jste si původně přáli. To se bohužel občas stává, ale zkuste podobným zklamáním předejít v podobě skvělého a originálního dárku, kterého docílíte unikátním potiskem tašek pro Vaše klienty nebo zaměstnance. Originalita […]

Flyboarding

Je mnoho dárků, které druhým věnujete a přestože jste si dali s výběrem skutečně záležet, vybraná věc je nepotěšila natolik, jak jste si původně přáli. To se bohužel občas stává, ale zkuste podobným zklamáním předejít v podobě skvělého a originálního dárku, kterého docílíte unikátním potiskem tašek pro Vaše klienty nebo zaměstnance.

Originalita a osobní přístup se cení

Umístění loga na své reklamní předměty, je ta nejzásadnější věc, na kterou nikdo nesmí zapomenout. Problémem je, že na to skutečně nikdo nezapomene a z dárkových předmětů se stává přehlídka nejrůznějších značek. Oživte je něčím novým a zadejte do tisku slogan nebo vzkaz šitý na míru pouze pro Vaše klienty. Uvidíte, že to ocení a Vaše dárky už nedají z ruky.