Děti jsou závazek

A to na celý život. Od mala je živíte, šatíte, obouváte, platíte jim kroužky, studia, prostě do nich investujete. Ta investice se vám jednou vrátí, proto vše dělejte, jak nejlépe umíte. Oblékat prcky je jednodušší než halit do módních výstřelků ty odrostlejší ratolesti. Ony vám nepůjdou do školy v ledasčem. Leda že byste je zkusili […]

Flyboarding

A to na celý život. Od mala je živíte, šatíte, obouváte, platíte jim kroužky, studia, prostě do nich investujete. Ta investice se vám jednou vrátí, proto vše dělejte, jak nejlépe umíte. Oblékat prcky je jednodušší než halit do módních výstřelků ty odrostlejší ratolesti. Ony vám nepůjdou do školy v ledasčem. Leda že byste je zkusili napálit a koupili jim něco, třeba značkového, ale v obchodě dětský second hand.

Než si začnou vydělávat na módu sami

Ten dětský second hand není vůbec k zahození, neboť tam mají, na co si jen vzpomenete. Kabelky, batohy, boty, punčocháče, džíny, tílka, body, kraťasy, sportovní komplety, společenské šaty a dokonce i masky na karneval. Takže než si začnou vydělávat sami, zkuste na to jít od lesa. Hezké a kvalitní věci se jistě budou líbit.