Do extrémně znečištěných prostor můžete pustit jedině průmyslový vysavač

Tady totiž obstojí a uspějí jen Ti nejlepší. Na domácí model okamžitě zapomeňte. Ten je možné používat pouze na trochu znečištěné koberce nebo zaprášené podlahy. Do obrovské výrobní haly nebo dílny musíte nasadit kvalitní a profesionální mašinu, která se nezalekne ani rozlité kapaliny. Robustní konstrukce u takových modelů napoví, že tento dokonalý stroj obstojí i […]

Flyboarding

Tady totiž obstojí a uspějí jen Ti nejlepší. Na domácí model okamžitě zapomeňte. Ten je možné používat pouze na trochu znečištěné koberce nebo zaprášené podlahy. Do obrovské výrobní haly nebo dílny musíte nasadit kvalitní a profesionální mašinu, která se nezalekne ani rozlité kapaliny. Robustní konstrukce u takových modelů napoví, že tento dokonalý stroj obstojí i v hodně znečištěném prostředí. Stabilní podvozek je obrovskou výhodou.

V extrémních podmínkách klasický domácí model neobstojí

Ať Vás ani nenapadne, brát si do Vaší znečištěné a zaprášené dílny manželčina miláčka. To by to špatně dopadlo. Domácí model nemůže v těchto prostorách odvést kvalitní práci. Průmyslový vysavač se však okamžitě pustí s nadšením do úklidu. Hravě si poradí s rozlitým olejem nebo páchnoucí kapalinou. Nezalekne se ani drobných odřezků, které se válí všude na podlaze. Dokonce si poradí i s jemným prachem, který zvládnou zlikvidovat pouze profesionální a výkonné stroje. Při nákupu dbejte na jednoduchou manipulaci a kvalitní zpracování.