Dorazíme kamkoliv po celé ČR

Nejcitlivějším místem, které představuje skryté nebezpečí, jsou ve vozidlech všechny jeho prosklené části. Ty musí splňovat náročné bezpečnostní požadavky na pevnost a tříštivost. Zvýšené nebezpečí představuje i nepatrné narušení celistvosti skel. Řidiči by měli svá skla před jízdou kontrolovat a jakékoliv nedokonalosti nechat raději okamžitě opravit. Třeba ve specializovaném servisu autosklo Praha. Servis autosklo Praha […]

Flyboarding

Nejcitlivějším místem, které představuje skryté nebezpečí, jsou ve vozidlech všechny jeho prosklené části. Ty musí splňovat náročné bezpečnostní požadavky na pevnost a tříštivost. Zvýšené nebezpečí představuje i nepatrné narušení celistvosti skel. Řidiči by měli svá skla před jízdou kontrolovat a jakékoliv nedokonalosti nechat raději okamžitě opravit. Třeba ve specializovaném servisu autosklo Praha.
Servis autosklo Praha je schopen provést veškeré odborné opravy týkající se předního, bočního i zadního prosklení u osobních, nákladních a stavebních vozidel. Kromě větších i drobných oprav se můžou řidiči na specialisty firmy obrátit v případě výměny a montáže skel nových.

Autosklo Praha – výměna a opravy u osobních i nákladních automobilů

Pokud se rozhodnete pro služby specializovaného servisu autosklo Praha, tak s můžete spolehnout na kvalitu, rychlost a sehranou týmovou práci.