Hledáte práci nebo skvělou letní brigádu?

Jste nezaměstnaní, ale intenzivně si hledáte práci? Dnešní doba je v tomto ohledu opravdu těžká, proto jsme si pro Vás připravili nabídku skvělé letní brigády! Specializujeme se na výrobu kvalitních českých zmrzlin. Ty pro nás můžete prodávat ve stánku nebo ve své cukrárně. Je to bezvadná příležitost pro všechny, kteří si chtějí přivydělat! Vybíráte si […]

Flyboarding

Jste nezaměstnaní, ale intenzivně si hledáte práci? Dnešní doba je v tomto ohledu opravdu těžká, proto jsme si pro Vás připravili nabídku skvělé letní brigády! Specializujeme se na výrobu kvalitních českých zmrzlin. Ty pro nás můžete prodávat ve stánku nebo ve své cukrárně. Je to bezvadná příležitost pro všechny, kteří si chtějí přivydělat!

Vybíráte si z několika skvělých druhů

Nabízíme klasickou točenou zmrzlinu i tu, která je vhodná pro kopečkový prodej. Jedná se o výborné ovocné sorbety, které dovážíme ve vaničkách. Ty obsahují kusy čerstvého ovoce jako je citrón nebo pomeranč. Výborná je také borůvková nebo jahodová příchuť. Jsou bohatě zdobené a prolévané topingy. Už pohledem lákají k nákupu a slibují příjemné osvěžení.