Inzerce práce zdarma

Server inzerce práce zdarma nezprostředkovává pouze pracovní nabídky, jak by se podle názvu mohlo zdát. Nabízí i tvorbu webových stránek, email marketing a další podobné služby. Zjistili jste, že v současnosti se bez internetu podnikat nedá? Že kdo nemá webové stránky, jako by vůbec neexistoval? Inzerce práce zdarma Vám udělá takové webové stránky, že Vám je […]

Server inzerce práce zdarma nezprostředkovává pouze pracovní nabídky, jak by se podle názvu mohlo zdát. Nabízí i tvorbu webových stránek, email marketing a další podobné služby.
Zjistili jste, že v současnosti se bez internetu podnikat nedá? Že kdo nemá webové stránky, jako by vůbec neexistoval? Inzerce práce zdarma Vám udělá takové webové stránky, že Vám je bude závidět celé široké daleké okolí. Budou graficky atraktivní a zároveň přehledné.

Jak sponzorovat

Chcete sponzorovat projekt na serveru inzerce zdarma? Pak se musíte mít aktivní účet a také mít zaregistrovanou mikrostránku, poté si vyberete nejzajímavější projekt, formou virtuálních peněz na daný projekt přispějete. Za sponzoring dostanete grafickou reklamu u prezentace daného projektu.