Krásná vzpomínka na školní léta díky tričku

Je před vámi poslední ročník základní nebo střední školy. Se spolužáky si rozumíte, jste dobrá parta a na tyto roky nechcete zapomenout. Chcete mít na toto období krásnou vzpomínku. Hledáte něco originálního, co dlouho vydrží, co bude vidět a co vám vždy spolehlivě oživí vaše vzpomínky. Potřebujete památku pro sebe, své spolužáky i třídního učitele. […]

Je před vámi poslední ročník základní nebo střední školy. Se spolužáky si rozumíte, jste dobrá parta a na tyto roky nechcete zapomenout. Chcete mít na toto období krásnou vzpomínku. Hledáte něco originálního, co dlouho vydrží, co bude vidět a co vám vždy spolehlivě oživí vaše vzpomínky. Potřebujete památku pro sebe, své spolužáky i třídního učitele. Dárek na rozloučenou, na který se nezapomíná a praktickou upomínku v jednom, která i po letech vyvolá úsměv na tváři.  

Praktická a originální památka

Zvolte trička s potiskem, ta přesně splní vaše očekávání a představy. Praktická a originální památka na vaše bezstarostné roky, kterou můžete kdykoli obléknout a vzpomínat. Hodí se i na závěrečné třídní fotografie. Navrhněte si vlastní logo nebo obrázek, přidejte seznam jmen, zvolte si barvu a potřebný počet kusů. Pokud se vám nechce nic vymýšlet, můžete vybírat i z široké nabídky již hotových motivů a sloganů. Jen na vás záleží, čemu dáte přednost. Výsledek každopádně potěší celou vaši třídu a všichni budete nadmíru spokojeni.