Křupavá pizza

Pro všechny gurmány máme připravená marinovaná žebírka, v Jack Daniels omáčce, která mají specifickou chuť! K dostání jsou po 400 gramech za 159 korun nebo po 800 gramech za 269 korun. Záleží pouze na Vás, jak veliký máte hlad! Neváhejte a vychutnejte si tuto specialitu! Pizza Praha má překvapení pro všechny! Pizza Praha […]

Pro všechny gurmány máme připravená marinovaná žebírka, v Jack Daniels omáčce, která mají specifickou chuť! K dostání jsou po 400 gramech za 159 korun nebo po 800 gramech za 269 korun. Záleží pouze na Vás, jak veliký máte hlad! Neváhejte a vychutnejte si tuto specialitu! Pizza Praha má překvapení pro všechny!

Pizza Praha

Pro milovníky masa nabízí pizza Praha, například kuřecí plátek na másle a šalvěji za 119 korun, kuřecí plátek na rozmarýnu taktéž za 119 korun nebo z vepřového, kotletu na hříbkách, za 141 korun či perfektní tatarský biftek za 146 korun. Pochutnat si můžete i na grilovaném filetu z čerstvého lososa za 183 korun nebo na hovězí roštěné s rajčaty a kapary za 184 korun.

Salátky pro zdraví!

Nebojte se, nezapomínáme ani na zdravíčko! Pizza Praha vyrábí a rozváží i křupavé a vždy čerstvé saláty. Například malý salátek si zakoupíte za 44 korun, Caprese bude Váš za 69 korun, salát César s kuřecím masem je k dostání za 136 korun nebo salátek z rucoly, cherry rajčat a parmezánu si můžete objednat za 49 korun!