Kutilem bez obav!

Konečně mohu své vášni pro kutilství plně podlehnout. Dříve bylo těžké skloubit můj koníček s rodinou. Ne, že bych teď vydělával více, ale pokaždé, když se objeví nový hornbach leták, hledám ty nejvýhodnější akce. Mohu nakupovat bez obav, protože ceny jsou někdy i o více než polovinu nižší. A to už se vyplatí. Má […]

Flyboarding

Konečně mohu své vášni pro kutilství plně podlehnout. Dříve bylo těžké skloubit můj koníček s rodinou. Ne, že bych teď vydělával více, ale pokaždé, když se objeví nový hornbach leták, hledám ty nejvýhodnější akce. Mohu nakupovat bez obav, protože ceny jsou někdy i o více než polovinu nižší. A to už se vyplatí.

Má manželka je také spokojená

Dokonce i má manželka chválí mé výhodné nákupy. Často prochází hornbach leták se mnou, a dokonce začíná mou vášeň chápat. Teď už pracujeme společně. Dříve tomu nemohla přijít na chuť, jelikož mi vyčítala množství peněz, které utratím. Nyní mi však pomáhá hlídat slevy a v nákupech mě podporuje. Konečně jsme spokojení opravdu všichni. Náš rodinný rozpočet už mé nákupy neohrožují. Slevy jsou totiž tak výhodné, že by bylo spíše nevýhodné, kdybych nenakupoval.