Markýzy jsou účinnou ochranou proti slunci

Rádi bychom vám nabídli naše vysoce kvalitní markýzy. Jsou vhodné k použití u vašich restaurací, obchodů nebo hotelů. Jsou umístěny na fasádě. Může tak velmi dobře ovlivnit vzhled fasády. Markýzy zabrání nepříjemnému pronikání žhavých slunečních paprsků na vaši letní zahrádku před restaurací. Pokud se rozhodnete si ji pořídit, obraťte se na nás. Pořiďte si markýzy […]

Flyboarding

Rádi bychom vám nabídli naše vysoce kvalitní markýzy. Jsou vhodné k použití u vašich restaurací, obchodů nebo hotelů. Jsou umístěny na fasádě. Může tak velmi dobře ovlivnit vzhled fasády. Markýzy zabrání nepříjemnému pronikání žhavých slunečních paprsků na vaši letní zahrádku před restaurací. Pokud se rozhodnete si ji pořídit, obraťte se na nás.

Pořiďte si markýzy prvotřídní kvality

Otevřeli jste před vaší restaurací malou zahrádku pro své hosty? Potom byste měli pro své hosty zakoupit i kvalitní markýzu. Markýzy se umisťují na fasády, takže mají i estetický dopad na fasádu. Hostům nebude svítit do očí, na talíře nebo na jejich pití ve sklenici. Budou se tam cítit mnohem lépe než na přímém slunci. Doporučujeme vám proto si je obstarat.