Mobilní domy je možné velmi jednoduše vylepšovat

Chcete-li bydlet za menší peníze ve stejném komfortu nebo spíše máte zájem o mobilní chatku, navštivte naši společnost BIVAKHOMES. Naše sídlo najdete v Plzni a můžete si u nás objednat mobilní domy v podstatě všech kategorií. Mobilní domy Vám můžeme nechat nejen zateplit, aby byly připraveny i pro zimní měsíce, ale také Vám můžeme nechat […]

Flyboarding

Chcete-li bydlet za menší peníze ve stejném komfortu nebo spíše máte zájem o mobilní chatku, navštivte naši společnost BIVAKHOMES. Naše sídlo najdete v Plzni a můžete si u nás objednat mobilní domy v podstatě všech kategorií. Mobilní domy Vám můžeme nechat nejen zateplit, aby byly připraveny i pro zimní měsíce, ale také Vám můžeme nechat přistavit například terasu.

Nepodceňujte vybavení mobilního domu

Mobilní domy mají pořád v České republice relativně špatnou pověst. Mnoho lidí vidí mobilní dům jako maringotku, ve které se dá tak maximálně přespat, ale rozhodně ne bydlet. A to je velká chyba. Mobilní domy se dnes již vyrábějí jako levnější alternativa domů klasických. A podle toho vypadá také jejich vybavenost. Lednice, televize, postele, sprcha i vana, samozřejmě toalety a mnohdy i plynový krb.