Myslete strategicky

Žádné nenávistné zabíjení soupeře, ale také žádné nudné sezení u počítače. Goodgame Shadow Kings je hra, kde jde hlavně o zábavu a o vytváření strategie. Představte si, že musíte vést celé království tak, aby prosperovalo, aby bylo boje schopné, ale aby se i dokázalo ubránit ostatním. Pokud se vám to podaří, můžete se snažit o […]

Žádné nenávistné zabíjení soupeře, ale také žádné nudné sezení u počítače. Goodgame Shadow Kings je hra, kde jde hlavně o zábavu a o vytváření strategie. Představte si, že musíte vést celé království tak, aby prosperovalo, aby bylo boje schopné, ale aby se i dokázalo ubránit ostatním. Pokud se vám to podaří, můžete se snažit o vylepšení svých schopností.

Pozvěte přátele

Znáte ty hry na Facebooku, kde si nějaký čas dobře hrajete, ale po chvíli musíte již vkládat odkazy na svou stěnu, otravovat přátele, aby vám pomohli, abyste se vůbec dostali na další úroveň a mohli tak pokračovat v hraní. Zapomeňte na to, že budete někoho nutit klikat na vaše odkazy. V hry online zdarma jde hlavně o to, abyste si vy své hraní užili, a přátele k tomu můžete přizvat, ale i nemusíte.