Na přednášce

„Dneska si budeme povídat o on-page a off-page technikách optimalizace webových stránek. Začněme s off-page technikami, které se provádějí mimo klientovy webové stránky, jak je patrné z názvu. Jednou z takto označovaných technik je tzv. linkbuilding, neboli česky budování zpětných odkazů.“ Jste na své první hodině přednášky z Internetového marketingu. Zaujalo vás téma a říkáte […]

„Dneska si budeme povídat o on-page a off-page technikách optimalizace webových stránek. Začněme s off-page technikami, které se provádějí mimo klientovy webové stránky, jak je patrné z názvu. Jednou z takto označovaných technik je tzv. linkbuilding, neboli česky budování zpětných odkazů.“ Jste na své první hodině přednášky z Internetového marketingu. Zaujalo vás téma a říkáte si, že to jednou zkusíte.

O pár let později

Úspěšně jste graduovali na univerzitě a rozjíždíte svůj první business. Najednou se vám vybaví vzpomínka na předmět Internetový marketing. Ano, to je přesně to, co nyní potřebuji. Ale nějak se vám vykouřili teoretické poučky a k praxi jste se ve škole nedostali? Nevadí, pojďte si to zopakovat s námi a rovnou prakticky, žádná nudná teorie.