Naše trička jsou pohodlná

Jste-li skautský vedoucí či vedoucí dětského turistického oddílu, jednoduše řečeno – vedete-li dětský oddíl, který je Vaším velkým koníčkem, jistě Vás každé prázdniny čeká letní dětský tábor, který připravujete předem do všech detailů. Jak asi víte, trička jsou na dětském táboře alfou a omegou. Bez nich by to ani nemohlo být ono. […]

Flyboarding

Jste-li skautský vedoucí či vedoucí dětského turistického oddílu, jednoduše řečeno – vedete-li dětský oddíl, který je Vaším velkým koníčkem, jistě Vás každé prázdniny čeká letní dětský tábor, který připravujete předem do všech detailů.

Jak asi víte, trička jsou na dětském táboře alfou a omegou. Bez nich by to ani nemohlo být ono. Děti jsou na ně náležitě pyšné, nesmí na nich však chybět jednotné označení ročníku tábora, místa, jména oddílu či jiných důležitých údajů. Nic nenahradí okamžik, kdy děti oděné v těchto tričkách zpívají táborovou hymnu u posledního letošního ohníčku.

Kvalita i pro děti

Neměli byste tedy přípravu podcenit a rozhodně byste měli tato trička pro děti připravit dostatečně dlouho předem. Není to totiž jen tak, výběr triček by neměl být ponechaný náhodě. Děti si zaslouží jen ta nejkvalitnější trika, která můžete zakoupit u nás, můžete jen nechat potisknout předem, či nechat děti, ať si je vyzdobí samy.