Nejvhodnější řešení

Máme za sebou již spoustu let v oblasti rekonstrukce bytů praha. V malíčku máme nejnovější a nejmodernější materiály, ale zároveň víme, kdy se vyplatí zůstat u těch prověřených, standardních. Vždy samozřejmě vycházíme z toho nejdůležitějšího, a to je celkový koncept přestavby. Možná nosíte v hlavě několik konceptů řešení přestavby vaší nemovitosti, ale ani jedním si […]

Máme za sebou již spoustu let v oblasti rekonstrukce bytů praha. V malíčku máme nejnovější a nejmodernější materiály, ale zároveň víme, kdy se vyplatí zůstat u těch prověřených, standardních. Vždy samozřejmě vycházíme z toho nejdůležitějšího, a to je celkový koncept přestavby. Možná nosíte v hlavě několik konceptů řešení přestavby vaší nemovitosti, ale ani jedním si nejste naprosto jisti. Pro vás jsou připraveni s radou naši architekti a designéři.

Domluva a vstřícnost

Aby vaše představa o novém bydlení byla co nejdokonalejší, je pro vás připravena 3D vizualizace pro získání finální představy po provedené rekonstrukci. I když nevidíme příliš rádi, pokud v jejím průběhu dochází k neplánovaným a smluvně neošetřeným změnám, vždy ctíme dohodu a maximální vstřícnost.