Nenechejte nic náhodě!

Datum svatby máte stanoveno a nyní se již těšíte na Váš veliký den? Zadržte a zamyslete se! Nic přece není jen tak, a i na tuto obrovskou událost je nutné se náležitě připravit. Objednáním kuchaře, svatebního dortu a kapely to začíná, výběrem šatů, kadeřnice, popřípadě kosmetičky to končí. Navíc pokud chcete mít na této oslavě […]

Flyboarding

Datum svatby máte stanoveno a nyní se již těšíte na Váš veliký den? Zadržte a zamyslete se! Nic přece není jen tak, a i na tuto obrovskou událost je nutné se náležitě připravit. Objednáním kuchaře, svatebního dortu a kapely to začíná, výběrem šatů, kadeřnice, popřípadě kosmetičky to končí. Navíc pokud chcete mít na této oslavě co nejvíce hostů, je načase je začít shromažďovat.

Oznamujte dopředu!
Se svatebním oznámením rozhodně neotálejte! Rozeslat takto důležitou listinu jen pár dní před velikým dnem se Vám nemusí vyplatit. Je možné, že objednáte jídlo pro sto hostů a z časových důvodů se jich dostaví jen třicet, a to jen proto, že jste je obeslali příliš pozdě. Tento úkon je tedy jeden z nejdůležitějších a doporučujeme jen do seznamu priorit dát na první příčku.