Není květináč, jako květináč

Možná, že jste si už zvykli na denní rituál, který obnáší starost o květiny. Možná je tomu naopak, protože lamentujete denně nad tím, že starost o květiny je jen na Vás. Možná, že z důvodů starostí o květiny žádné v interiéru ani nemáte. A přitom byste je ve své kanceláři, nebo v obývacím pokoji s radostí uvítali. Tak to […]

Flyboarding

Možná, že jste si už zvykli na denní rituál, který obnáší starost o květiny. Možná je tomu naopak, protože lamentujete denně nad tím, že starost o květiny je jen na Vás. Možná, že z důvodů starostí o květiny žádné v interiéru ani nemáte. A přitom byste je ve své kanceláři, nebo v obývacím pokoji s radostí uvítali. Tak to asi neznáte zázračné květináče lechuza, které mají tu úžasnou moc, nenechat květiny zvadnout! Tedy samozřejmě s Vaším přispěním, ale ne s Vaší každodenní starostí. Jedinečný systém zavlažování opravdu nechá květinám prostor k tomu, aby Vám dělaly radost. Aby se jim dařilo.

A to není všechno

Když pominete starost o každodenní zalévání, nebo starost o to, jaká květina potřebuje kolik vody, potom je tu ještě stránka vzhledu květináče s květinou. Když sedíte v kanceláři u počítače už hodiny, potřebujete se nejen protáhnout, ale také musíte nechat odpočinout oči. Možná je zavíráte, možná si je protřete, možná vstanete a díváte se z okna na rušnou ulici. Ale když si uvědomíte, že Váš unavený pohled může spočinout na elegantních, dojemně barevných květináčích se zelenými květinami, potom je únava tatam. Tomu tedy věřte.