Nezničte si vlastní kopírovací přístroj

Co je na tom, řeknete si. Vyrobit pár stovek letáků zvládneme i vlastními silami. Na co bychom měli kopírovací a skenovací přístroje? No, jestli si je chcete zavařit a jestliže nechcete hledět na úsporu, pak se do toho klidně pusťte. Vždyť existují firmy, které se výrobou letáků zabývají a hlavně je nabízejí levně. A k tomu […]

Co je na tom, řeknete si. Vyrobit pár stovek letáků zvládneme i vlastními silami. Na co bychom měli kopírovací a skenovací přístroje? No, jestli si je chcete zavařit a jestliže nechcete hledět na úsporu, pak se do toho klidně pusťte. Vždyť existují firmy, které se výrobou letáků zabývají a hlavně je nabízejí levně. A k tomu ještě přidávají jako bonus službu, které se říká online kalkulace tisku. Nebo chcete vážně zvýšit náklady na barvu do tiskáren a kopírovacích přístrojů? Chcete zvýšit náklady na spotřebu kancelářského papíru? Chcete plýtvat vlastní pracovní silou, která musí stát u výroby letáků?

Buďte rozumní

Tak schválně, spočítejte si náklady na výrobu stovky letáků. A nezapomeňte připočíst i náklady na elektrickou energii. Osvětlení a provoz kopírovacího stroje něco stojí. A pak vše porovnejte s náklady na výrobu letáků u renomované a zkušené firmy. A opět nezapomeňte také na určité množstevní slevy, které firma poskytuje. No tak, buďte rozumní a nepleťte se do práce druhých. Vy děláte zase něco jiného a jde Vám to dobře. Tak u toho zůstaňte.