nfra sauna

Těšíme se na vás ve sporthotelu Kurzovní v Jeseníkách. Náš hotel je situován v národní přírodní rezervaci Praděd v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Kdo má rád hory a pěší turistiku, bude se u nás cítit jako v ráji. Okolní příroda a kvalitní služby v hotelu stojí přece zato. Doufáme, že nás nezklamete a kontaktujete nás. […]

Flyboarding

Těšíme se na vás ve sporthotelu Kurzovní v Jeseníkách. Náš hotel je situován v národní přírodní rezervaci Praděd v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Kdo má rád hory a pěší turistiku, bude se u nás cítit jako v ráji. Okolní příroda a kvalitní služby v hotelu stojí přece zato. Doufáme, že nás nezklamete a kontaktujete nás. Ubytování Praděd se na vás těší.
Organizujete firemní školení pro své zaměstnance? Zkuste to u nás. Máme odpovídající prostory pro takové akce. Jistě vás nezklameme. Všem se u nás bude moc líbit. Okolní příroda a kvalitní služby budou sloužit všem. Všechno budete mít pro své školení připraveno, máme milý a vstřícný personál, který vás nezklame. Ubytování Praděd na vás čeká.

Pěší turistika

Při pobytu v Jeseníkách se máte možnost věnovat hlavně pěší turistice. Ubytování Praděd vás nezklame.