Nový byt nemusí být nový

Přišla si k Vám půjčit kolegyně peníze na nutnou renovaci bytu a Vy nevíte, jak ji slušně odmítnout? Víte dobře, že půjčovat známým a příbuzným se nikdy nevyplácí. A protože si ji nechcete svým zamítnutím znepřátelit, můžete jí poskytnout cennou radu nad zlato. Co takhle místo celého, ještě zcela funkčního nábytku vyměnit jen některé části? […]

Flyboarding

Přišla si k Vám půjčit kolegyně peníze na nutnou renovaci bytu a Vy nevíte, jak ji slušně odmítnout? Víte dobře, že půjčovat známým a příbuzným se nikdy nevyplácí. A protože si ji nechcete svým zamítnutím znepřátelit, můžete jí poskytnout cennou radu nad zlato. Co takhle místo celého, ještě zcela funkčního nábytku vyměnit jen některé části? Například kuchyňská dvířka. Jistě se kolegyně nad Vaším nápadem zamyslí a nakonec, až bude prohlížet katalog nabídek, se jí dozajista zalíbí.

Pryč s nudou a nekvalitou

V běžných prodejnách nábytku a nebo v hypermarketech mají většinou jen stále stejné věci a o kvalitě bychom mohli také polemizovat. Každý si přeci zaslouží ty nejlepší výrobky a výběr z mnoha různých druhů a rozmanitých barev. Víte například, že žlutá může mít i sedm odstínů?