Nový projekt naší lékárny

Vítejte v naší lékárně, která se honosí názvem lékárna s rozvozem Chrudim. Pokusili jsme se o nový projekt lékárny, která bude blíže pacientovi, klientovi, zákazníkovi. Pro některé pacienty se totiž může stát návštěva lékárny velmi obtížná, ba dokonce až nedostupná. Jedná se především o pacienty se zdravotním postižením, kterým byly předepsány zdravotnické pomůcky, ale není […]

Flyboarding

Vítejte v naší lékárně, která se honosí názvem lékárna s rozvozem Chrudim. Pokusili jsme se o nový projekt lékárny, která bude blíže pacientovi, klientovi, zákazníkovi. Pro některé pacienty se totiž může stát návštěva lékárny velmi obtížná, ba dokonce až nedostupná. Jedná se především o pacienty se zdravotním postižením, kterým byly předepsány zdravotnické pomůcky, ale není v jejich silách, aby si je u nás sami vyzvedli, ani nemají nikoho jiného, kdo by tak mohl učinit. Pro tyto případy jsme se rozhodli zřídit pokusně zcela novou službu, kterou je rozvoz zdravotnických pomůcek předepsaných na poukazy zdarma.

Veškeré novinky najdete na našich internetových stránkách

Za mírný poplatek dopravíme léky, potravinové doplňky a další sortiment z našeho e-shopu i ostatním klientům, a to nejdéle do druhého dne. Veškeré rozvozy léků a dalšího sortimentu prozatím provádíme pouze v Chrudimi. Pokud se tento projekt osvědčí, hodláme ho rozšířit i na další oblasti. Objednáte-li si u nás zboží k osobnímu odběru, nezapočítává si naše lékárna s rozvozem Chrudim žádný manipulační poplatek. Sledujte novinky v našem e-shopu!