Objednávka našeho spořivého osvětlení

Při úvaze o tom, jaké se pořídíte osvětlení, se není dobré rozhodovat výhradně podle pořizovacích cen. Bylo by to příliš prosté a navíc zavádějící. Když nakoupíte klasické vláknové osvětlení, ušetříte pár korun, pak už budou následovat jenom jejich záporné stránky. Těmi jsou velká spotřeba elektrické energie. Led žárovka stojí více, ale ušetří za elektrickou energii. […]

Při úvaze o tom, jaké se pořídíte osvětlení, se není dobré rozhodovat výhradně podle pořizovacích cen. Bylo by to příliš prosté a navíc zavádějící. Když nakoupíte klasické vláknové osvětlení, ušetříte pár korun, pak už budou následovat jenom jejich záporné stránky. Těmi jsou velká spotřeba elektrické energie. Led žárovka stojí více, ale ušetří za elektrickou energii. Co tedy je lepší? Posuďte si to sami.

S úsporným osvětlením budete svítit levněji

Nevěříte, že s led žárovkami ušetříte? To bohužel zjistíte až kdy to sami zkusíte. Spořivé osvětlení šetří spotřebu vaší elektrické energie. Má dlouhou životnost, umí nepřetržitě svítit až 50 tisíc hodin. Když si představíte, že se jedná o dobu 22 let při každodenním svícení po dobu 6 hodin a srovnáte to s životností klasického osvětlení, kde je životnost od 10 do 20 tisíc, je jasně spořivé osvětlení lepší.