Oblečení pro každou příležitost

Zjistili jste, že vaše skříně praskají ve švech a po roztřídění oblečení jsou opět prázdné? Jsou vám oděvy malé nebo naopak velké? Nelíbí se mám již střih nebo jste parádnice, které drží krok s módou a kupují si stále noblesní nové kousky? Inzerce zdarma vám pomůže zachovalé a mnohdy nenošené oblečení prodat za vynikající ceny, […]

Flyboarding

Zjistili jste, že vaše skříně praskají ve švech a po roztřídění oblečení jsou opět prázdné? Jsou vám oděvy malé nebo naopak velké? Nelíbí se mám již střih nebo jste parádnice, které drží krok s módou a kupují si stále noblesní nové kousky? Inzerce zdarma vám pomůže zachovalé a mnohdy nenošené oblečení prodat za vynikající ceny, které osloví mnohé ženy.

Dětské oblečky

Snad nejvíce věcí v domě, které již splnily svůj užitek, se týká nejmenších rodinných příslušníků? Děti rostou před očima a mnohé oblečky nestihnou ani vynosit. Zbavte se zbytečných oděvů, které zejí novotou a udělejte si místo na aktuální kousky. Nabízejte zimní, letní oděvy, brýle, boty, batůžky, všemožné hračky a sportovní náčiní nebo dětskou bižuterii!