Odklízet sníh se nechce nikomu

Možná, že žijete v oblasti, kterou vám kdekdo závidí – na horách. Lidé z nížin a z měst, kde je v zimě sněhu poskrovnu, se často rozplývají na obrázky se zasněženými chaloupkami, vískami a městečky zasypanými sněhem. Ale běda, jakmile napadnou dva centimetry sněhu! Ihned to považují za kalamitu – tak je pro ně zatěžko […]

Flyboarding

Možná, že žijete v oblasti, kterou vám kdekdo závidí – na horách. Lidé z nížin a z měst, kde je v zimě sněhu poskrovnu, se často rozplývají na obrázky se zasněženými chaloupkami, vískami a městečky zasypanými sněhem. Ale běda, jakmile napadnou dva centimetry sněhu! Ihned to považují za kalamitu – tak je pro ně zatěžko odmetat a čistit chodníky a komunikace.

S naším zařízením bude odklízení sněhu hračka

Jim se asi sněhové frézy nevyplatí a vystačí si s košťaty a shrnovadly. Vám, horákům, se ale v každém případě vyplatí. Jedná se o velmi efektivní zařízení, které vám zajistí kvalitní odklízení sněhu, bez větší námahy. S frézou od nás nebude mít sníh šanci vás prudit. Jakmile ráno vykouknete z okénka a zjistíte, že jste zasypání sněhem, s chutí se pustíte do jeho odklízení.