Pod diktátem módy

Trika s vtipnými nápisy prostě frčí. Jenže přesně takové, které by vystihovalo Vás, nikde není. Sklopíte hlavu a vezmete zavděk druhým nejlepším kouskem. Ale prostě to nebude ono. A navíc se vám dostupné nápisy rychle okoukají, protože je nosí všichni okolo. A ani obrázky nejsou zrovna výhra. Najít takový, který by se Vám doopravdy líbil […]

Flyboarding

Trika s vtipnými nápisy prostě frčí. Jenže přesně takové, které by vystihovalo Vás, nikde není. Sklopíte hlavu a vezmete zavděk druhým nejlepším kouskem. Ale prostě to nebude ono. A navíc se vám dostupné nápisy rychle okoukají, protože je nosí všichni okolo. A ani obrázky nejsou zrovna výhra. Najít takový, který by se Vám doopravdy líbil je opravdu těžké.

Nebojte se vyniknout v davu!

S originálním oblečením to nebude nic těžkého. A s naší pomocí to zvládnete raz dva. Vyslyšíme jakékoliv přání týkající se potisku textilu. Je jedno, jestli se jedná o tílko, šaty nebo kalhoty. Zvládneme cokoliv. Žádný Váš nápad není nereálný. Nápis či vícebarevný obrázek, bude na Vašem oblečení vypadat skvěle. A navíc jen tak někoho ve stejném oblečení nepotkáte. A to je příjemný pocit.