Podle vašich představ

Měla jste to ve své hlavě přesně nalajnováno. Dispozice vašeho současného bytu se měly naprosto a od základů změnit. Několik příček mělo padnout kvůli tomu, aby se jednotlivé malé místnosti v přízemí spojily do jedné prostorné veliké haly, která bude spojovat jídelnu s obývacím pokojem i s kuchyní. Už jste se nemohla dočkat, až všechny práce započnou […]

Flyboarding

Měla jste to ve své hlavě přesně nalajnováno. Dispozice vašeho současného bytu se měly naprosto a od základů změnit. Několik příček mělo padnout kvůli tomu, aby se jednotlivé malé místnosti v přízemí spojily do jedné prostorné veliké haly, která bude spojovat jídelnu s obývacím pokojem i s kuchyní. Už jste se nemohla dočkat, až všechny práce započnou a až také skončí a vy začnete nový prostor vybavovat nábytkem. Už vám zbývalo pouze sehnat peníze a mohli jste začít.

Nečekané jednání

Ovšem v tomto bodě jste tvrdě narazili, aniž byste něco takového očekávali. Byli jste přesvědčení, že prostě zajdete do jedné z těch bank, které slibují nejlepší podmínky pro půjčku na nové bydlení či na rekonstrukci toho starého, načrtnete několik podpisů, seberete peníze a budete moci začít. Ovšem tak jednoduché to nebylo. Úředníci na po vás začali chtít všechny možné i nemožné informace, pátrali v registrech, zjišťovali vaši schopnost splácet, a když na vás vše vyzvěděli, pak vaši žádost zamítli. Takže jste se rozhodli, že podruhé už půjdete jinam. Vyšla vám vstříc americká nebankovní hypotéka a bylo po starostech.