Podpořte komunikaci videokonferencemi

Hledáte řešení, které by vyřešilo problém vzdálené komunikace s vašimi obchodními partnery? Chcete ucelené řešení, které bude aktuální ještě dlouhou dobu do budoucnosti? Jestliže ano, pak tu pro vás jsou videokonference , respektive systémy, kterými jsou uskutečňovány, a to vše od přední společnosti zabývající se vzdálenou komunikací, Gesto Communications. V portfoliu těchto komunikačních systémů můžete najít velmi […]

Flyboarding

Hledáte řešení, které by vyřešilo problém vzdálené komunikace s vašimi obchodními partnery? Chcete ucelené řešení, které bude aktuální ještě dlouhou dobu do budoucnosti? Jestliže ano, pak tu pro vás jsou videokonference , respektive systémy, kterými jsou uskutečňovány, a to vše od přední společnosti zabývající se vzdálenou komunikací, Gesto Communications. V portfoliu těchto komunikačních systémů můžete najít velmi sofistikovaná zařízení, která posunou jakoukoliv vzdálenou komunikaci o úroveň výše. Stačí si jen vybrat konkrétní řešení a nechat si jej nainstalovat.

Technické řešení kompatibilní s ostatními

Tyto komunikační systémy nejsou jako ostatní. Někteří výrobci totiž striktně dbají na to, aby jejich systémy šly používat jen mezi sebou, což znamená komunikaci bez podpory ostatních zařízení. Systémy od Gesto Communications jsou v tomto směru o mnoho napřed. Nabízejí totiž vynikající přenos zvuku a obrazu mezi sebou, ale co víc, podporují zařízení třetích stran. To znamená, že se svými partnery nemusíte používat komunikační zařízení stejného výrobce, a i tak se budete moci kvalitně spojit.