Podpořte své děti

Vaše děti určitě rády malují a kreslí a při tom spotřebují velké množství papírů. Občas ke svým uměleckým pokusům využijí i vaše důležité písemnosti? Doporučujeme vám objednat svým dětem bílé magnetické tabule z naší nabídky. Vaši potomci i vy budete zcela jistě nadšení jednoduchostí, snadnou údržbou, cenovou dostupností a hlavně mechanickou odolností tohoto výrobku. Jak […]

Flyboarding

Vaše děti určitě rády malují a kreslí a při tom spotřebují velké množství papírů. Občas ke svým uměleckým pokusům využijí i vaše důležité písemnosti? Doporučujeme vám objednat svým dětem bílé magnetické tabule z naší nabídky. Vaši potomci i vy budete zcela jistě nadšení jednoduchostí, snadnou údržbou, cenovou dostupností a hlavně mechanickou odolností tohoto výrobku.

Jak pomoci dětem s přípravou do školy

Máte dítě v předškolním věku? Chcete ho zábavnou formou připravovat na důležitý životní krok – vstup do první třídy? Máte v úmyslu pomáhat mu s jeho rozvojem psacích znalostí a dovedností? Chtěli byste toho dosáhnout zábavnou formou? Máme pro vás jednoduché řešení. Podívejte se na naši širokou nabídku a určitě si z ní vyberete.