Přepravujte své zboží rychle, jednoduše a bez starostí

Manipulace se zbožím se může stát noční můrou, když nemáte příslušné prostředky, kterými byste stohovatelný materiál přepravovali. Palety jsou tady pro vás proto, aby vám usnadnili život i práci a ušetřili tak i spoustu času a místa. Výrobky mají otvory na čelní i bočních stranách, a proto je lze snadno přepravovat na vidlicových nakladačích i nízkozdvižných vozících. […]

Flyboarding

Manipulace se zbožím se může stát noční můrou, když nemáte příslušné prostředky, kterými byste stohovatelný materiál přepravovali. Palety jsou tady pro vás proto, aby vám usnadnili život i práci a ušetřili tak i spoustu času a místa. Výrobky mají otvory na čelní i bočních stranách, a proto je lze snadno přepravovat na vidlicových nakladačích i nízkozdvižných vozících. Náš produkt vám umožní využít celou ložnou plochu, a tím vám ušetří mnoho místa, které můžete využít na uložení jiného zboží. Ukládat lze produkty stohováním na sebe, nebo uložením do výškových regálů.

Vyberte si z velkého množství variant

Může se mylně zdát, že není z čeho vybírat. My vám dokážeme, že si u nás vyberete, a to ze tří druhů produktu, materiálu, výšek i nosností. Zakládáme si na vaší spokojenosti, ale nejen na tom. Sdělte nám své požadavky a my uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni, a zároveň jste obdrželi kvalitní produkt, který bude splňovat všechny oficiální směrnice.