Při slabém osvětlení vám práce nepůjde od ruky

Pryč jsou ty doby, kdy se doma svítilo svíčkou. Dnešní doba nám nabízí moderní technologie a s tím spoustu vymožeností, o kterých se kdysi lidem ani nesnilo. Přesto i v dnešní době je spoustu domácností, které trpí nedostatečným osvětlením. Lidé stále nechápou, že světlo je zapotřebí k práci i k odpočinku. Snaží se šetřit […]

Flyboarding

Pryč jsou ty doby, kdy se doma svítilo svíčkou. Dnešní doba nám nabízí moderní technologie a s tím spoustu vymožeností, o kterých se kdysi lidem ani nesnilo. Přesto i v dnešní době je spoustu domácností, které trpí nedostatečným osvětlením. Lidé stále nechápou, že světlo je zapotřebí k práci i k odpočinku. Snaží se šetřit na nesprávném místě nebo si jen špatně rozvrhli rozmístění jednotlivých zdrojů osvětlení. Přitom bát se vysokých účtů za elektrickou energii je naprosto zbytečné. Stačí si jen vybrat v rozmanité škále úsporných zdrojů světel. Tam, kde se něco děje, musí být dostatek světla. Kuchyně je jednou z nejvytíženějších místností každé domácnosti, a právě zde je zapotřebí více typů světelných zdrojů.

Bezpečná pracovní zóna

V kuchyni se připravují rozmanité pokrmy, na kterých si pak pochutnává celá rodina. Jak se ale vaří hospodyňce, která pořádně nevidí na suroviny ani na kuchyňské nádobí, které používá k přípravě jídla? Určitě se jí moc dobře nedaří a příprava těchto pokrmů trvá nezvykle dlouho. Tuto nepříjemnou věc velmi lehce může napravit úsporná led zářivka 120cm, která pracovní plochu dostatečně osvítí.