Příliš dlouho

Znáte termín přechozený vztah? Jedná se o problém, který mají páry žijící ve společné domácnosti mnoho let. Najednou neudělají další krok ve vztahu a neshody jsou na světě. Aby se to nestalo i vám, požádejte partnerku o ruku! Vždyť přeci je to ta pravá, slibte si, že spolu zůstanete celý život. Nejsou to jen prázdná […]

Flyboarding

Znáte termín přechozený vztah? Jedná se o problém, který mají páry žijící ve společné domácnosti mnoho let. Najednou neudělají další krok ve vztahu a neshody jsou na světě. Aby se to nestalo i vám, požádejte partnerku o ruku! Vždyť přeci je to ta pravá, slibte si, že spolu zůstanete celý život. Nejsou to jen prázdná slova a nějaká fráze. Svatební slib má stále svou váhu. Zásnubní prsteny se nabízejí v řadě různých provedení, jistě si vyberete. Pak už jen vymyslet příležitost a nachystat tu správnou atmosféru.

Důležitý den

Jedním z důležitých dnů v životě je den svatební. Ať už pořádáte velkou svatbu, nebo jen malou svatební párty, ten den si slibujete lásku, úctu a věrnost na celý život. Vedle zásnubního prstenu přibude další a najednou patříte k sobě.