Pro každé dítě

Děti pomalu rostou a vy si s nimi přestáváte rozumět? Máme pro Vás řešení. Zpříjemněte si společné chvíle se zmrzlinami. Těm žádné dítě neodolá a nezáleží na tom, kolik je mu let. Proto si zapněte Váš oblíbený pořad či si sedněte do přírody a vychutnejte si tuhle chvíli s Vašimi dětmi. Odměňte své děti za […]

Flyboarding

Děti pomalu rostou a vy si s nimi přestáváte rozumět? Máme pro Vás řešení. Zpříjemněte si společné chvíle se zmrzlinami. Těm žádné dítě neodolá a nezáleží na tom, kolik je mu let. Proto si zapněte Váš oblíbený pořad či si sedněte do přírody a vychutnejte si tuhle chvíli s Vašimi dětmi. Odměňte své děti za dobré vysvědčení, úspěchy v zájmovém kroužku apod. výbornou osvěžující sladkostí, které neodolá žádné dítě.

Před kamarády za frajery

Váš syn či dcera si zvou často kamarády na návštěvu a vy nevíte, čím je pohostit? Právě toto osvěžující potěšení je pro Vás to pravé. Můžete z nich vytvořit lahodnýzmrzlinový pohár, palačinky či je servírovat jen tak. A maminku, která je pohostí takovým občerstvením, budou vlastní děti milovat a cizí jim jí budou zcela jistě závidět.