Prosvětlovací i stínící prvky

S nadcházejícími letními měsíci přichází sezóna jak stavebních úprav nemovitostí, tak také sezóna stínění. Naše společnost si proto dovoluje upozornit na naši zajímavou nabídku, kterou mohou využít jak ti, kteří hodlají stavebně upravovat svou nemovitost a zajímají se o kvalitní střešní okna, tak i ti, kteří se poohlíží po kvalitním stínění a stínící technice. Světlo […]

Flyboarding

S nadcházejícími letními měsíci přichází sezóna jak stavebních úprav nemovitostí, tak také sezóna stínění. Naše společnost si proto dovoluje upozornit na naši zajímavou nabídku, kterou mohou využít jak ti, kteří hodlají stavebně upravovat svou nemovitost a zajímají se o kvalitní střešní okna, tak i ti, kteří se poohlíží po kvalitním stínění a stínící technice.

Světlo a jeho zastínění

Naše společnost se zabývá výrobou špičkových střešních oken, jejich lemování a dalších doplňků. Tuto naši hlavní činnost jsme také doplnili o výrobu a prodej stínící techniky. U nás můžete objednávat například vnitřní i venkovní (předokenní) rolety a dále pak markýzy nebo žaluzie. Kromě stínících prvků určených výhradně pro naše produkty nabízíme také stínící techniku pro produkty jiných a mezi majiteli nemovitostí dobře známých společností.