Reklamní tašky

Využili jste náš potisk triček a vaši zaměstnanci mají sjednocený firemní oděv? To jsme rádi a přemýšleli jste již, že byste něco dali i svým zákazníkům? Co například reklamní tašky? Naše firma vám nabízí tašky plátěné či látkové, tisk na nich je velmi trvanlivý. Vy sami pak určíte jejich střih, velikost a barvu. Naše škála […]

Flyboarding

Využili jste náš potisk triček a vaši zaměstnanci mají sjednocený firemní oděv? To jsme rádi a přemýšleli jste již, že byste něco dali i svým zákazníkům? Co například reklamní tašky? Naše firma vám nabízí tašky plátěné či látkové, tisk na nich je velmi trvanlivý. Vy sami pak určíte jejich střih, velikost a barvu. Naše škála barev je opravdu široká, podívejte se na naši kompletní nabídku online.

Různé druhy aplikací

Nedávno jste využili potisk triček, abyste získali originální oděv, ale nyní vám už přijde fádní a chtěli byste více? Pak vyzkoušejte aplikaci kamínků či výšivky. Naše nabídka zahrnuje kamínky několika velikostí, barev a lze je kombinovat spolu s potiskem. Váš nový oděv tak získá úplně nový rozměr a vzhled. Výšivky doporučujeme na menší textil, aby vůbec vynikl.