Rozhodli jste se vzít?

Je jen na vás, kdy začnete plánovat svatbu, ale je velmi pravděpodobné, že se budete chtít vzít co nejdříve od vyslovení těch kouzelných slov při žádosti o ruku. Je jedno, jak moc romantická či praktická byla žádost vašeho partnera. Teď záleží jen na vás, aby všechny přípravy probíhaly hladce, a hlavně aby samotná svatba probíhala […]

Flyboarding

Je jen na vás, kdy začnete plánovat svatbu, ale je velmi pravděpodobné, že se budete chtít vzít co nejdříve od vyslovení těch kouzelných slov při žádosti o ruku. Je jedno, jak moc romantická či praktická byla žádost vašeho partnera. Teď záleží jen na vás, aby všechny přípravy probíhaly hladce, a hlavně aby samotná svatba probíhala bez nejmenších problémů. Věříme, že se přípravám věnujete aktivně a pečlivě.

Máte už všechno vybráno?

Hlavní položkou na svatebním seznamu jsou bezesporu snubní prsteny. Je jich veliké množství, a vybrat ty správné chce čas a především trpělivost. Většinou se stává, že co se líbí jednomu, nebude se líbit druhému, a najít společný kompromis bývá první velká zkouška před započetím společného života. Na našem e-shopu najdete několik druhů, každý jiný. Vybere si u nás každý pár, protože máme jak klasické, tak moderní kusy, které si vždy najdou svého majitele.