Schované vychytávky

U kuchyní na míru máte možnost si zvolit i vnitřní uspořádání skříněk, které nabízí různé vychytávky, které lze za dvířka schovat, jako jsou různé drátěné programy, kdy při otevření dvířek, vám jinak z těžko dostupného prostoru vyjedou různé odkládací koše a poličky, kterými můžete pokrýt třeba rohové skříňky. Pokud máte atypickou velikost skříněk, tak tyto […]

Flyboarding

U kuchyní na míru máte možnost si zvolit i vnitřní uspořádání skříněk, které nabízí různé vychytávky, které lze za dvířka schovat, jako jsou různé drátěné programy, kdy při otevření dvířek, vám jinak z těžko dostupného prostoru vyjedou různé odkládací koše a poličky, kterými můžete pokrýt třeba rohové skříňky. Pokud máte atypickou velikost skříněk, tak tyto vychytávku určitě přivítáte a když vám zbyde úzký prostor, kde by skříňka nebyla příliš praktická, tak ho můžete využít výsuvným programem.

Nemožné se stává možným

Na první pohled nemožné řešení atypických prostorů se stane možným v momentě, kdy nám zašlete váš půdorys a rozměry místnosti, kde bude prostor pro vaše vaření. Najdeme společné řešení a zhotovíme všechny detaily na vaší zakázce k naprosté spokojenosti.