Sháníte něco?

Máte nějaký problém? Sháníte nějakou malou součástku, nebo něco většího a nikde se nemůžete dopátrat? Procházíte internet, probíráte se katalogy a zmobilizovali jste všechny kolegy? A stále nic? Tak si pomozte sami. Víte, co sháníte? Víte, jak to vypadá? Tak si to prostě sami vyrobte! Jenom nám, prosím, neříkejte, že to nejde! Když se chce, […]

Flyboarding

Máte nějaký problém? Sháníte nějakou malou součástku, nebo něco většího a nikde se nemůžete dopátrat? Procházíte internet, probíráte se katalogy a zmobilizovali jste všechny kolegy? A stále nic? Tak si pomozte sami. Víte, co sháníte? Víte, jak to vypadá? Tak si to prostě sami vyrobte! Jenom nám, prosím, neříkejte, že to nejde! Když se chce, tak jde všechno.

Jak na to?

Pokud se vám stalo, že marně sháníte nějakou náhradní součástku ke staršímu výrobku, nebo potřebujete vyměnit jeden prasklý dílek, ale servisní středisko vám nabízí celý modul za nekřesťanskou cenu, pak máte docela dobrou možnost, jak si pomoci svépomocí. To, co vám může pomoci je 3D tiskárna. Jistě jste již o tomto vynálezu moderního věku slyšeli, ale jistě jste si nepředstavovali, že si ji tak rychle budete moci pořídit.