Snowkiting

Nejdůležitější je najít nekonečné volné pláně. Nespoutaná příroda s vámi udělá divy. Možná v sobě najdete vašeho dvojníka, který bude neskonale šťastný. Možná vás budou napadat nové inspirace a nápady. Prokrvená hlava a vybouřený adrenalin dělají zázraky! Pusťte se do akce, zima se blíží a vy máte šanci být u toho! Snowkiting je nová životní […]

Flyboarding

Nejdůležitější je najít nekonečné volné pláně. Nespoutaná příroda s vámi udělá divy. Možná v sobě najdete vašeho dvojníka, který bude neskonale šťastný. Možná vás budou napadat nové inspirace a nápady. Prokrvená hlava a vybouřený adrenalin dělají zázraky! Pusťte se do akce, zima se blíží a vy máte šanci být u toho! Snowkiting je nová životní šance!
Radovánky bez hranic, radovánky ve volné přírodě, to je parádní snowkiting.

Kurzy vás vybízejí

Chcete si zaskotačit na sněhu? Vyberte si nejdříve jednodenní kurz. Uvidíte sami, jak vám Snowkiting sedne, zda překonáte strach a pustíte uzdu síle pohybu! Naše kurzy vás vybízejí do akce, neseďte na židli, nebuďte na kanapi, ale honem do přírody! Dnes máte šanci začít, tak se nenechte více přemlouvat.