Šperky pro nejmenší

Šperky z ušlechtilých kovů a zdobené pravými kameny mají stálou hodnotu a taky proto se stávají rodinným dědictvím. Takovým nejčastějším prvním věnováním jsou dětské náušnice hned po narození miminka či po prvních pár měsících. Krásné dětské motivy Z rukou našich zlatníků vznikají nádherné motivy pro holčičky parádnice i pro batolata. Kvalita českých polodrahokamů i drahokamů […]

Šperky z ušlechtilých kovů a zdobené pravými kameny mají stálou hodnotu a taky proto se stávají rodinným dědictvím. Takovým nejčastějším prvním věnováním jsou dětské náušnice hned po narození miminka či po prvních pár měsících.

Krásné dětské motivy

Z rukou našich zlatníků vznikají nádherné motivy pro holčičky parádnice i pro batolata. Kvalita českých polodrahokamů i drahokamů je určená pro zlato vysoké ryzosti a vznikají tak dětské náušnice v podobě pomněnek a kytiček s červenými granáty. Nedokážete-li se rozhodnout hned, zlaté čočky nebo uzlíky, jak se říká jednouchým vzorům, mohou být zvláštní v červeném i bílém zlatě zdobené jen u zapínání. Myslete na to, že nejde o investici, ale památeční dny a tyto drobné šperky je vzácně připomínají.