Sportovní móda

Nabízíme módní dámské mikiny, ze kterých si určitě vyberete i vy! Tyto kousky se svým zpracováním hodí do každého šatníku. Jsou velmi ženské a přitom splňují i kritéria pro pohodlný volnočasový oděv. Výběrem naší konfekce určitě neprohloupíte, protože vypadat žensky a zároveň se cítit pohodlně, to se hned tak nepodaří. U našich dámských mikin je […]

Flyboarding

Nabízíme módní dámské mikiny, ze kterých si určitě vyberete i vy! Tyto kousky se svým zpracováním hodí do každého šatníku. Jsou velmi ženské a přitom splňují i kritéria pro pohodlný volnočasový oděv. Výběrem naší konfekce určitě neprohloupíte, protože vypadat žensky a zároveň se cítit pohodlně, to se hned tak nepodaří. U našich dámských mikin je však spojení elegance s pohodlím naprostou samozřejmostí.

Dejte na odiv svoji ženskost

Naše dámské mikiny jsou od španělské firmy Roly. Vyznačují se módním, ženské křivky podtrhujícím, střihem. Jsou šité tak, že tělo je kratší, což způsobuje optický efekt delších nohou, ale délka rukávů je normálně dlouhá, takže zima vám určitě nebude. Mikiny nabízíme v různých barvách a ve variantách s kapucí nebo bez kapuce.