Spousta bankovních účtů

Máte vícero bankovních účtů u různých bankovních institucí? Různá spoření, pojištění a další podobné produkty a už se v tom všem ztrácíte? Co byste řekli na to, kdybyste všechny vaše bankovní účty měli jednoduše pohromadě, přehledně na jednom místě? Vyzkoušejte si službu, která toto nabízí, naprosto zdarma a získejte tak lepší přehled o vašich účtech kdykoliv […]

Flyboarding

Máte vícero bankovních účtů u různých bankovních institucí? Různá spoření, pojištění a další podobné produkty a už se v tom všem ztrácíte? Co byste řekli na to, kdybyste všechny vaše bankovní účty měli jednoduše pohromadě, přehledně na jednom místě? Vyzkoušejte si službu, která toto nabízí, naprosto zdarma a získejte tak lepší přehled o vašich účtech kdykoliv jen potřebujete, ať už na vašem počítači nebo v mobilu přes mobilní aplikaci.

Přehled o vašich financích

Prohlédněte si na vzorovém účtu, jak tahle služba všechno funguje a následně si můžete založit svůj vlastní účet u Správce financí, a to zdarma. Založte si u nás během chvilky svůj účet pro lepší přehled o vašich penězích a mějte všechno pod kontrolou. Tato služba vám během okamžiku zobrazí zůstatky všech vašich účtů a pohyby na nich bez toho, abyste se museli několikrát přihlašovat a odhlašovat u různých bankovních institucí. Konec nekonečnému proklikávání se k informacím o vašich penězích. Nyní to bude o poznání jednodušší, přehlednější a především rychlejší.