Sůl pro Váš bazén

Napadlo Vás někdy, že byste mohli do svého bazénu přidat něco jiného, než je pouze chemie a přípravky, které udržují vodu čistou? Třeba taková mořská sůl je také zajímavou alternativou. Můžete ji používat bez jakýchkoliv obav. Udržuje vodu opravdu krásně čistou a stará se o to, aby si voda svoji čistotu udržela nějakou dobu. Navíc […]

Flyboarding

Napadlo Vás někdy, že byste mohli do svého bazénu přidat něco jiného, než je pouze chemie a přípravky, které udržují vodu čistou? Třeba taková mořská sůl je také zajímavou alternativou. Můžete ji používat bez jakýchkoliv obav. Udržuje vodu opravdu krásně čistou a stará se o to, aby si voda svoji čistotu udržela nějakou dobu. Navíc má blahodárné účinky na pokožku plavců, což je další důvod, proč byste měli něco takového využívat. Další věcí je samozřejmě to, že se jedná o kvalitní produkt upravený pro domácí použití.

Dbejte na vhodné dávkování

Pokud chcete mít jistotu, že je všechno tak, jak to má být, zajisté ani v tomto případě byste neměli podceňovat vhodné dávkování. Pokud by byly dávky příliš velké, mohlo by to mít nepříjemný vliv na kovové součástí ve Vašem bazénu, které by začaly opravdu rychle rezivět. Proto dbejte na vhodné dávkování a dočkáte se jen těch nejlepších výsledků. Také tento přípravek naleznete v naší široké nabídce. Můžete si vybírat z mnoha druhů, takže zajisté naleznete takový, se kterým budete spokojení.