Systém otvírání

Položíme Vám neobvyklou otázku. Položili jste si někdy otázku, jaký je vlastně systém otevírání střešních oken? To je dobře. Nemusíte tomu věřit, ale existuje celá řada lidí, kteří podkrovní bydlení nakonec odmítli jen proto, že je odrazovala představa, že by měli několikrát denně vyhoupnout na židli či štafle za účelem otevření či zavření vitráží. […]

Položíme Vám neobvyklou otázku. Položili jste si někdy otázku, jaký je vlastně systém otevírání střešních oken? To je dobře. Nemusíte tomu věřit, ale existuje celá řada lidí, kteří podkrovní bydlení nakonec odmítli jen proto, že je odrazovala představa, že by měli několikrát denně vyhoupnout na židli či štafle za účelem otevření či zavření vitráží. Přitom se jim samotné podkrovní bydlení velmi zamlouvalo.

Líná pusa holé neštěstí

Kdyby se byli bývali zeptali, mohli by se dozvědět, že k oknům lze zakoupit také příslušenství na otevírání oken. Tím levnějším řešením je speciální teleskopická tyč na otevírání a zavírání vitráží a tím druhým pak elektrické ovládání, které si určujete pomocí dálkového ovladače tak jako třeba televizi nebo DVD.