To nejdůležitější v našem životě

Jak pozvat holku na rande je nepochybně téma, které mladí muži probírají v restauraci na pivu a stejně tak ve škole, v práci, nebo na tréninku. V určitém věku představují vztahy to nejdůležitější v našem životě. Jsou lidé, kteří dokonce kvůli nešťastné nebo nefunkční lásce nedokončí školu, nebo si pošlapou dobře nakročenou kariéru. Až později […]

Flyboarding

Jak pozvat holku na rande je nepochybně téma, které mladí muži probírají v restauraci na pivu a stejně tak ve škole, v práci, nebo na tréninku. V určitém věku představují vztahy to nejdůležitější v našem životě. Jsou lidé, kteří dokonce kvůli nešťastné nebo nefunkční lásce nedokončí školu, nebo si pošlapou dobře nakročenou kariéru. Až později si uvědomí, že jejich přístup byl až příliš přeexponovaný.

Ustát to bez obtíží

Ale není to o přístupu. Je to především o velkých hormonálních změnách, které probíhají v organismu a které samozřejmě výrazně motivují jednání mladých lidí. V mnoha případech navzdory hormonálním erupcím jde všechno tak, jak má. Ale bohužel ne každý dokáže tyto situace ustát bez výraznějších obtíží.